Sıralama seçin
En Yeniler
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Kargo Bedava
Kargo Bedava
Kargo Bedava
Kargo Bedava
Kargo Bedava
Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
%20
1.199,00 TL
1.499,00 TL
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
%20
1.199,00 TL
1.499,00 TL
Mağazalarda Kargo Bedava

12 Kişilik Çatal Kaşık Takımı

Sofraların en temel parçaları arasında yer alan çatal ve kaşıklar, sofralarınızın daha şık gözükmesine de katkı sağlar. Takım halinde de üretilen çatal ve kaşıklara göz atarak soflarınızda birbiriyle uyumlu halde olabilecek ürünlere sahip olabilirsiniz. Aile hanesi kalabalık olan ve misafir yoğunluğu yüksek olan kişiler için uygun olan 12 kişilik çatal kaşık takımı modelleri arasında sofranızın tarzına uygun olan tasarımları bulabilirsiniz.

Her yemek odasında, mutfakta ve çeyizde yer alması gereken çatal kaşık takımları çeşitliliğe sahip olan ürünlerdir. Ailenizdeki kişi sayısı ya da ağırlamak istediğiniz maksimum misafir sayısına göre seçim yapmanız gereken bu takımlar arasında yer alan 12 kişilik çatal kaşık takımları kapsamlı servis takımları ile birlikte de kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Sofralarınızda kullandığınız kaşıklar, yiyeceğiniz gıdalara göre farklı şekil ve boyutlarda üretilir. Çay kaşıkları ile çay ve kahve karıştırabilirken, çorba kaşıkları lezzetli çorbanızı gereken miktarda alarak yudumlayabilirsiniz. Tatlı kaşıkları ise tatlı porsiyonlarınıza uygun boyutlarda dizayn edilir.

Farklı materyaller ile tasarlanan her bir kaşığın kullanım alanı farklıdır. Sağlıklı bir şekilde gıdaları tüketebilmenizi sağlayan kaşıkları da barındıran 12 kişilik çatal kaşık takımı sayesinde sofralarınızda daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan çatalları, bıçak yardımı ile kullanarak farklı gıdaları tüketebilirsiniz. Set içerisinde yer alan her bir çatal modeli estetik duruşa sahip olan ve kaliteli malzemelerden üretilen çatal modelidir.

Bu ürünleri tek tek satın almak yerine takım halinde aldığınız zaman görsel açıdan daha şık sofralar oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek parça olarak aldığınız ürünler ile birlikte de kullanabileceğiniz çatal kaşık takımlarını pek çok farklı yemeğinizde kullanabilirsiniz.

Çatal kaşık takımlarını set halinde alarak sofranızın tasarımına uygun olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Misafirlerinize, kendinize ve ailenize hoş sunumlar hazırlayabilmenize imkan sağlayan 12 kişilik çatal kaşık takımlarına göz atarak sofranıza yakışabileceğini düşündüğünüz setlere sizler de sahip olabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz çatal kaşık takımları arasında her kişinin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun olan tasarımlar yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.