Menü
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.
15 iş günü içerisinde musterihizmetleri@agemutfak.com.tr  adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte, iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, Yurtiçi kargo firma yetkilisine fatura ya da irsaliyenizin arkasında bulunan iade talep formunu doldurarak ürünü formda belirtilen adrese kargo ile göndermelisiniz.

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.  
Teslim alındıktan sonraki 15 iş günü içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, bernardo.com.tr tarafından iade alınamayacaktır.

Bernardo ürün kompozisyonlarını ve kampanya içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyalar başka bir kampanyayla birleştirilemez. Bernardo tipografik hatalardan ve yazım hatalarından sorumlu değildir. Parça içerik, adet fiyat vb. bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

İade edilen ürün, internet depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 15 iş günü içerisinde iade edilir. Kartınıza iade işlemi yapıldıktan sonra tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılır. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.