İnsan Kaynakları

Misyonumuz;

İnsanların sevdikleriyle paylaşacakları keyifli mekânlar yaratmak. Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, en yüksek değeri ulaşabilir kılmak. 


Vizyonumuz;

Sofra tasarımında kalitesi ve şıklığı ile yeni trendlere öncülük ederek, ulusal ve uluslararası pazarlarda kaliteli hizmet anlayışı ile alanında referans marka olmak.

 


Kalite Politikamız;

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanan, sürekli gelişim ile organizasyon yapısını dinamik tutan yüksek kaliteli hizmet anlayışını sunmak.


Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık - Önceliğimiz her zaman için müşterilerimizdir. Sürekli Gelişim - Şıklık, zarafet ve kalite üçgeni çerçevesinde ürünler sunarız. Moda ve trendleri takip eder, yenilikçi fikirlerle fark yaratırız. Sonuç Odaklılık - İşimizi sahiplenir, hep daha iyisini hedefleriz. Ekip Çalışması – Başarılarımızın altına her zaman birlikte imza atarız. Samimiyet - Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın fikirlerine değer verir, açık iletişimi önemseriz.

İK politikamız


Tüm insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasında objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım izleriz. Çalışanlarımızın; Kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, Kendilerini değerli hissetmeleri, Yaratıcılıklarını geliştirmeleri, amacıyla gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır.

İşe Alım Süreci

 

İnsan kaynakları olarak en önemli hedefimiz doğru pozisyona doğru çalışanı yerleştirmektir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz, şirketimizin değerleri ve etik kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır. Açık pozisyonlarımız Kariyer.net üzerinden ilan edilir. Şirketimizde çalışmak isteyen adaylar; Kariyer.net üzerinden ilgilendikleri pozisyonlar ile ilgili başvuruda bulunabilir. Adaylar; geçmiş deneyimleri ve iş yetkinlikleri çerçevesinde insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Uygun bulunan adaylar; mülakata çağrılır ve yetkinlik bazlı mülakat sonrasında referansların kontrol edilmesinin ardından iş teklif sürecine geçilir.

 

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.