Hakkımızda

Sofranızda bir dost var...

Bugün sofralarınıza şıklık ve zarafet katan Bernardo olarak köklerimiz bundan uzun zaman öncesine uzanıyor. Temelleri 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi'nde açılan bir zücaciye mağazasıyla atılan Bernardo, bugün de yılların deneyimini ilk günkü heyecanla birleştirmeye devam ediyor.

Peki bizi bugünlere taşıyan kilometre taşlarımız neler oldu...

1997 yılında zücaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdık.

2000 yılına geldiğimizde ise alışveriş merkezlerinde ardı ardına açılan mağazalarımız ile Türkiye geneline yayılmaya başladık.

2016 yılında 31 ilde 8'si franchise olmak üzere toplam mağaza sayımızı 106'ya taşıyarak hizmet ağımızı genişlettik. Artık müşterilerimize daha da yakındık.

2018 yılına geldiğimizde ise 35 ilde 23’ü franchise olmak üzere toplam mağaza sayımızı 122’e yükselttik.

Kısa süre içinde sahip olduğumuz bu başarının altında yatan sır, pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı.

Bugün de müşterilerimize sofra tasarımı konusunda ihtiyaç duydukları yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında farklı ve modern tasarım alternatiflerinin yanı sıra seçkin koleksiyonlar sunmaya devam ediyoruz. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Üstelik ürünlerimizin büyük bir bölümünü de Avrupa'dan ithal ediyoruz.

Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesini her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırarak, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Müşterilerimizin sofrada aileleri ve dostları ile geçireceği zamanı önemsiyor ve çok daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz.

Bernardo Kurumsal kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.