Basın Bülteni

Basında çıkan bültenleri buradan takip edebilirsiniz.
Yeni Yılın En Şık Sofraları Bernardo’dan
(10.01.2015)
Sofra tasarım uzmanı Bernardo, birbirinden şık hediye alternatiflerini yüzde 50 indirim fırsatıyla sunuyor.
ocak-11Yeni yıl için kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirmek, mutfağınızı güzelleştirmek istiyorsanız, sofra tasarım uzmanı Bernardo’da sizin için çok şey var.

Yılbaşı için birbirinden şık ve zarif hediye seçeneklerinin yanı sıra mutfak ve sofralarınız için çeşit çeşit alternatifler, üstelik yüzde 50 indirim fırsatıyla Bernardo mağazalarında.

ocak-12 Son dönemin modası vintage akımına uygun fincanlar, Osmanlı ve İstanbul temalı şık sofra aksesuarları, kadeh takımları ve daha birçok hediye alternatifi arasından mutlaka ilginizi çekecek ürünler bulabilirsiniz.

Bernardo’dan Mutluluk Sofralarınız İçin 800 TL’lık Hediye Çeki
(15.01.2015)
Sofra Tasarım Uzmanı Bernardo, yeni yılda da sohbeti ve neşesi bol, mutluluk sofralarınızın mimarı olacak. 12 kişilik yemek takımınızı seçin, 800 TL’lık hediye çeki kazanın!

ocak-21 Yıllardır sevdiklerinizle paylaştığınız en özel sofralarınızın tanığı olan Bernardo’dan; mutluluk sofralarınızı kurmak için bir kampanya daha... İnceliği ve zarafetiyle her biri birbirinden şık tasarımlara sahip Bernardo 12 kişilik yemek takımları, 800 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor.

Doğal hammaddelerin yüksek ısıda pişirilmesiyle üretilen ve şık tasarımları ile sofralarınızı şölene dönüştüren hem sağlıklı hem sağlam yemek takımları hakkında detaylı bilgiye www.bernardo.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. 800 TL’lik hediye çekinizle, Bernardo mağazalarında istediğiniz sofra ve mutfak ürününü seçebilirsiniz.
ocak-22 ocak-23

Bernardo Antalya Evlilik Fuarı’nda!
(20.01.2015)
Sofra Tasarım Uzmanı Bernardo; yenilenen tasarımları ve birbirinden şık ürünleriyle Antalya Evlilik Fuarı’nda, Antalyalıları özel sürprizlerle karşılıyor
ocak-31 Evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin ilk hediyesi Bernardo’dan!Antalya Evlilik Fuarı’nda yer alan Bernardo’dan alışveriş yapanlar, 12 kişilik yemek takımı aldığında anında 200 TL indirim kazanıyor.

Sofra aksesuarlarından yemek takımlarına; pişirme ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar her ihtiyacınızı Bernardo’nun fuara özel standında bulabilirsiniz. Ayrıca sadece alışveriş yapmakla kalmayıp; sofra sanatının tüm inceliklerini de püf noktalarıyla birlikte öğreneceksiniz. Antalya Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi’ndeki fuar 22 Şubat’a kadar devam ediyor.
ocak-32