Sıralama seçin
En Yeniler
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
%74
4,50 TL
17,00 TL
Kargo Bedava
%50
129,00 TL
259,00 TL
Kargo Bedava
%50
129,00 TL
259,00 TL
Kargo Bedava
%50
129,00 TL
259,00 TL

Kapaklı Kahvaltılık

Yeni güne daha sağlıklı ve enerjik başlayabilmenizi sağlayan kahvaltılarınızı daha keyifli hale getirebilmek istiyorsanız, kahvaltılar için özel olarak tasarlanan kahvaltılık ürünlerine göz atabilirsiniz. Kahvaltılık takımları arasında en fazla tercih edilen ürünlerden olan kapaklı kahvaltılık modelleri kaliteli ve dayanıklı materyalleri ile sizlere uzun bir kullanım ömrü sunar.

Farklı şekillerde üretilen kapaklı kahvaltılıklar sabit ve dönerli stand üzerine yerleştirilmiş ufak bölümlerden oluşur. Birden fazla bölmenin içerisinde yer aldığı bu ürünlere kahvaltılık gıdalarınızı kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Kahvaltı sofranızın görsel açıdan da şık bir hale gelebilmesini sağlayan kapaklı kahvaltılık modelleri aynı zamanda kahvaltılıklarınızın daha güvenilir şekilde muhafaza edilebilmesini de sağlar. Pratik bir kullanım imkanı sağlayan kapaklı kahvaltılıkları buzdolabınız içerisinde de muhafaza edebilirsiniz.

Diğer kahvaltı takımlarınız ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz kapaklı kahvaltılıklara zeytin ve peynir gibi en temel kahvaltılık gıdalarınızı koyabilirsiniz. Bunun dışında baharatları da yerleştirebileceğiniz kapaklı kahvaltılıklar, sizlere hijyen koşullarına uygun bir kahvaltı sofrası kurabilme imkanını sağlar.

Doğru bir kahvaltılık seçtiğiniz zaman aileniz, misafirleriniz ve dostlarınız ile yaptığınız kahvaltıların her zamankinden daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ve görsel olarak da son derece şık olan kapaklı kahvaltılıkları dilerseniz öğle saatlerindeki atıştırmalıklarınız için de kullanabilirsiniz.

Her kişinin zevkine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen farklı modellerin yer aldığı bu kategorimizdeki kahvaltı takımı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilmektedir. Ancak kahvaltı takımı fiyatları herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek ekonomik fiyatlara sahiptir.

4’lü ve 6’lı gibi farklı sayıdaki bölmelere sahip olan kapaklı kahvaltılıkları seçerken ihtiyaçlarınızı ve misafir yoğunluğunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Bunun dışında ailenizde kaç kişi olduğu da önemlidir. Doğru ürünleri seçtiğiniz zaman daha ekonomik bir tercih de yapmış olursunuz. Her biri farklı kişi sayısına hitap eden kapaklı kahvaltılıklar insan sağlığını riske atabilecek herhangi bir katkı maddesi içermemektedir.

  1. sınıf kalitedeki en özel malzemelerden üretilen kapaklı kahvaltılıklar, içerisinde yer alan gıdalara zarar vermeyecek yapıdadır. Güvenilir şekilde kullanabileceğiniz kapaklı kahvaltılıklar sayesinde kahvaltılarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.