Menü
Sepetim
Goldfinch - 24 Parça Yemek Takımı
Ürün Kodu : PRS-93
%50
1.998,00 TL
999,00 TL
Sepette %20 indirim 799,20TL
14 Günde Kolay İade14 Günde Kolay İade
Hızlı Kargo Kolay TakipHızlı Kargo Kolay Takip
Hasarlı Teslimatta Değişim GarantisiHasarlı Teslimatta Değişim Garantisi

Goldfinch - 24 Parça Yemek Takımı

Goldfinch - 24 Parça Yemek Takımı ile kurduğunuz şık sofralar herkesin gözlerini kamaştıracak! 6 kişilik yemek takımı altışar adet çukur tabak, tatlı tabağı, kâse ve servis tabağından oluşur. Tamamı yuvarlak forma sahip kâse ve tabaklarla ana yemekten çorba ve tatlıya kadar tüm yiyecekleri rahatça servis edebilirsiniz. Yemek takımında yer alan parçalar krem-kahverengi desenler ve ağaç dalına konmuş saka kuşlarıyla şık bir görünüm sunar. Yemek takımını hem günlük olarak hem özel davetleriniz için tercih edebilirsiniz. Ürünlerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalması için bulaşık teliyle ovulmadan ve sert temizleyiciler kullanılmadan yıkanması gerekir. Üst üste dizdiğiniz tabak ve kâselerin aralarına kumaş veya kâğıt gibi separatörler koyarak ürünlerin zarar görmesini önleyebilirsiniz.

26 cm Servis Tabağı *6

21 cm Tatlı Tabağı *6

22 cm Çukur Tabağı *6

17 cm Komposto Kasesi *6

Malzeme: Stoneware

Stonware, ortalama 1200*C’de pişirilen kil içerisinde bulunan feldspat, kuvars ve bazen kaolin yapısında bulunduran bir seramik türüdür. Yüksek ısılarda pişirilmesi dolayısı ile seramik yüzeyinde ki gözenekli yapı ortadan kalkar sert, güçlü ve dayanıklı sofralarınızda kullanıma uygun hale gelir. Pek çok stonware ürün bu sayede bulaşık makinesine ve mikrodalga fırında gündelik kolaylıklar sağlar.

Mikrodalga Fırın :

Cam, porselen ve stonware ürünler manyetik dalgaları yapılarına çekmediği için mikrodalga fırında kullanılabilir. Üzerinde altın, gümüş ve metal madeni türev yaldız içeren tabak grupları, hem yapı bozulması sebebi ile sağlığa zararlı kimyasal açığa çıkarabilir hem de mikrodalga fırınınıza zarar verebilir. Dolayısı ile bu tür ürünlerin kullanımına dikkat edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.