NEDEN
DÖKÜM?

Anti
bakteriyeldir

Döküm Tencere ve Tavalar ile pişireceğiniz yemekler, bakterilerin sebep olduğu olumsuzluklara karşı maksimum korunmaya sahiptir. Ürünlerin üstün emaye anti bakteriyel yüzeyi, yiyeceklerinizin sağlık ve lezzetini garanti altına almaktadır.

Dayanıklıdır
Döküm tencere ve tavalar 4 mm yan 5mm taban kalınlığına sahiptir. 4 kat emaye uygulanmış ürünler, çizilme ve darbelere karşı ekstra dayanıklıdır.

Her ocak türüne
uyumludur

Döküm Tencere ve Tavalarınızı; elektrikli, gazlı, cam seramik ve indüksiyon ocak türlerinde aynı zevkle ve işlevsellikle kullanabilirsiniz. Hatta evinizdeki Barbekünün üzerinde veya piknikte yaktığınız mangalın üzerinde bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Minimum enerji, maksimum pişirme
Döküm Tencere ve Tavaların güçlü ve yekpare döküm gövdesi, ısıyı çabucak emerek bünyesinde uzun süre muhafaza etmektedir. Isıyı bünyesinde muhafaza eden ürünlerde, %70’e varan enerji tasarrufu ile bütçenize de katkıda bulunmuş olursunuz.

Pratik ve kolay
temizlenir

Ürünlerin tamamı bulaşık makinesinde ve elde rahatlıkla yıkanabilmektedir.

Korozyonu
önleyen yapıdadır

Demir döküm ürünlerdeki emaye kaplama sayesinde korozyon vb. sağlıksız bir oluşumla karşılaşmazsınız.

Fırın içi
kullanımda
idealdir

Döküm Tencere ve Tavaların tamamı fırın içi kullanımlara uygun yapıdadır. Isı iletkenliği ve özel döküm yapısı sayesinde yiyecekleriniz yavaş ve kontrollü pişerek, besin değeri ve lezzet yönünden zengin kalır.

Beğendili Kuzu İncik
Peynirli Kırmızı Biber Dolması
Somon Izgara
Zencefilli Balkabağı Çorbası
Focaccio
Narlı Nohutlu Et
Yaban Mersinli Pancake