Sıralama seçin
En Yeniler
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Kargo Bedava
Kargo Bedava
%50
359,00 TL
718,00 TL
Kargo Bedava
Kargo Bedava
%50
299,00 TL
598,00 TL
Kargo Bedava
%50
419,00 TL
838,00 TL

Bıçak Blokları

Çatal ve bıçak setleri en şık sofraların ve düzenli mutfakların vazgeçilmez parçaları arasındadır. Sofranızın daha zarafetli ve estetik durabilmesini sağlamak istiyorsanız sizler için sunduğumuz çatal bıçak seti modellerine göz atabilirsiniz.

Çatal ve bıçak setleri farklı renklerde ve parça adetlerine bağlı olarak değişik şekillerde tasarlanır. Paslanmaz malzemelerden üretilen çatal ve bıçak setleri günümüz sofralarının dekoratif duruşuna uyumlu olabilecek şekilde üretilmektedir. Modeller arasında her türlü dekorasyon stiline, mutfağa ve sofraya uyumlu olan ürünler bulabilmeniz mümkündür.

Evinizin ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde seçebileceğiniz bıçak seti modelleri içerisinde farklı yemeklerin hazırlanmasında kullanabileceğiniz bıçak modelleri yer almaktadır. Her bir yemek ve gıda için ayrı ayrı üretilen bıçaklar ile doğru şekilde yemeklerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca doğru ve uygun bıçakları kullandığınız zaman kaza risklerini de ortadan kaldırırsınız.

Yemeklerinizi daha lezzetli ve keyifli bir şekilde yiyebilmenizi sağlayan çatal ve bıçak setleri estetik ve ilgi çekici tasarımları ile pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan setlerdir. Misafirlerinize sunacağınız lezzetli yemeklerin daha da lezzetli olmasını istiyorsanız ve misafirlerinizin göz zevkine de hitap edebilmek istiyorsanız bu kategorimizde yer alan en özel ve özgün tasarımlara sizler de hemen göz atabilirsiniz.

Mutfağınızdaki eksikliklere göre farklı sayıda bir araya getirilmiş olan çatal ve bıçak setlerini satın alırken aynı zamanda misafir yoğunluğunuz ve ailenizdeki kişi sayısını da göz önünde bulundurmalısınız. Kapsamlı ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahip olan çatal ve bıçak setleri paslanmadan kullanabileceğiniz setlerdir.

Kendi ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olan çatal ve bıçak setlerini satın aldıktan sonra sofralarınızın görsel bir şölene dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Her biri birbiriyle uyumlu olan ürünler kullandığınız zaman sofranızdaki bütünlük yemeklerinizin göze daha da güzel gözükebilmesini sağlar.

Sizler için bir araya getirdiğimiz çatal ve bıçak setleri arasından seçiminizi yaparak sizler de daha şık sofralar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Özel günlerinizde ve gündelik kullanımlarda işlevsel özelliklerinden yararlanabileceğiniz çatak ve bıçak setleri ile aynı zamanda yemek hazırlamak da sizler için büyük bir keyif haline gelecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.