Anneler Günü

Anneler Günü'ne çok az kaldı.
Bunca yıldır hayatınızı kolaylaştırmaya çalışan güzeller güzeli annenize bu sene Anneler Gününe özel güzel bir sürpriz yapın. Biliyoruz hediye seçimi ise oldukça zor. Anneler Gününe özel hediye çeşitlerinin fazla olması ise kafanızı daha da karıştırıyor olabilir. Bunun yanında annenize ne kadar çok değer verdiğinizi o gün vereceğiniz hediye ile göstermek istiyor da olabilirsiniz. Annenize ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz ve ne hediye almalıyım diye düşünüp duruyorsanız o zaman size Anneler Günü hediye fikirleri için birkaç ipucu verelim:
''Yemeğe arkadaşını da çağırmayı unutma''
diyen annelere özel!
Okul ya da ofis arkadaşlarınızı yemeğe çağırdığınızda anneniz sayesinde kimse tabaksız kalmadı. Siz de bu sene Bernando'nun yemek takımları kategorisindeki ürünlerden birini seçin ve annenize yakışır mükemmel bir sofra hazırlayın. Birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla Bernando yemek takımları Anneler Günü’ne özel indirimlerle sizleri bekliyor. Hadi o zaman bu seferlik akşam yemeğinin süper kahramanı siz olun!
''O tabak bitecek''
diyen annelere özel!
Eve saat kaçta gelirseniz gelin, yorgun olmasına rağmen size zevkle yemek hazırlayan annenizi bu sene Anneler Günü’nde şımartın. Bernando'nun pişirme grubundaki birbirinden güzel ürünlerden birini seçerek annenize özel güzel bir yemek hazırlayın. Bu sefer “o tabak bitecek” diyen kişi siz olun.
''Aç aç okula gidilmez''
diyen annelere özel!
Yıl boyunca her sabah okula, işe giderken saat kaç olursa olsun erkenden uyanan ve sizi kahvaltı yapmadan evden göndermeyen annenize bu sene güzel bir pazar sürprizi hazırlayın. Uyandığında yeni şık kahvaltı takımlarıyla hazırlanan mükemmel bir kahvaltı ile karşılaşsın. Annenizin yüzündeki gülümseme ise size kalsın.
''Bir kaşık daha ye, bak bu son''
diyen annelere özel!
Küçükken bu son kaşık diye ısrar eden, büyüyünce de bu kadar yeter dediğinizde bile tabağınıza bir kaşık daha koyan anneleriniz için anlamlı Anneler Günü hediyesi Bernando'dan. Birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla Bernando çatal kaşık takımları anneler gününe özel hediyelerle sizleri bekliyor.
''Göz kararı biraz un koyacaksın''
diyen annelere özel!
İlk kek tarifinizi annenizden öğrendiniz. Okuldan geldiğinizde sizi en sevdiğiniz pastayla anneniz karşıladı. Hadi bu sene Anneler Günü’nde siz de annenize eğlenceli bir sürpriz hazırlayın. Bernando'nun çay saati kategorisinden bir ürün seçin ve bu sefer siz ona kek yapın. Çay demlemeyi de sakın unutmayın!
''Senin canın sağ olsun''
diyen annelere özel!
Çocukken annenizin en sevdiği bardak ve kahve takımlarını yanlışlıkla kırdığını biliyoruz. Kırılan bardakları gördüğünde ise ilk önce elin kesildi mi diye endişelenen güzeller güzeli annenize bu sene anlamlı bir hediye seçin. Anneler Günü’nde Bernando'nun şık ve keyifli cam serilerinden annenizin zevkine göre birini seçip ona sürpriz yapın. Emin olun sizin aldığınız hediye annenizin en sevdiği mutfak parçası olacaktır.