Sıralama seçin
En Yeniler
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Kargo Bedava
%30
549,00 TL
784,00 TL
Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava
Mağazalarda Kargo Bedava

Kahvaltı Takımları

Yeni güne başlamanın en güzel yolu olan kahvaltılarınızı ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte yaptığınız zaman o güne daha neşeli ve dinç başlayabilirsiniz. Masanızda şık bir tasarıma sahip olan kahvaltı takımı yer aldığı zaman, kahvaltınız sizin ve sevdikleriniz için daha keyifli bir hale gelir. Kahvaltı takımları, üretim materyalleri, kullanım amacı ve parça sayısına göre farklı şekillerde üretilir. Farklı malzemelerden üretilen bu ürünlerin her birinin kullanım süresi son derece uzundur. Kahvaltı seti seçeceğiniz zaman misafir yoğunluğunuzu ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız.

Baton, dikdörtgen ve daire şeklindeki kapaklı kahvaltı servis setleri, sabit ve dönerli stand üzerine yerleştirilen servis tabakları, şekerlik, yumurtalık, çay demliği, tuzluk, biberlik, servis tepsileri ve kaseler gibi farklı parçalardan oluşan kahvaltı seti modelleri sofranızda görsel bir bütünlük elde edebilmenizi sağlar.

Her bir kase üzerinde ayrı kapakların da yer aldığı modeller 3, 4 ya da 6 parçadan oluşan reçellik setlerine de sahiptir. Satın alacağınız ürünün kaç kişilik olduğuna göre değişen parça sayıları bütün ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak giderebilmenizi sağlar.

Görsel olarak göze hitap etmeyi başarabilen kahvaltı takımları, köşeli ve yuvarlak hatları olan farklı şekillerde tasarlanır. Kullanım kolaylığına sahip olan bu setler peynir ve zeytin gibi kahvaltılık gıdaları da servis edebilmek için son derece uygundur. Tepsiler sayesinde tek seferde kahvaltılıklarınızı dolaptan çıkartabileceğiniz ürünler sayesinde kahvaltınızı hızlıca servise hazır hale getirebilirsiniz.

Birden fazla parçaya sahip olan kahvaltı takımlarında yer alan reçellikleri kahvaltı sofranızda kullandıktan sonra dilerseniz akşam yemeklerinizde de sosluk şeklinde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde zeytinlikleri ve kaseleri de meze servisleri ya da öğle atıştırmalıkları için tercih edebilirsiniz.

İşlevsel özelliklere sahip olan kahvaltı takımlarını aileniz ile yapacağınız özel kahvaltılarda, misafirlerinizi ağırladığınız zamanlarda ve dostlarınız ile sohbet ettiğiniz beş çayı saatlerinde kullanabilirsiniz. Eksiksiz bir takıma sahip olduğunuz zaman görsel açıdan da şık sunumlar yaparak kahvaltı sofralarınızı süslemeye başlayabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımları ile dikkat çeken kahvaltı takımlarını farklı parçalar ile de kombinleyerek göz zevkinize göre farklı sunumlar yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.